Hakkımızda

2017 yılında kurulan Miss Diamond, kadınların kısa sürede vazgeçilmezi haline gelen bir giyim markasıdır.  Kaliteli ve yerli ürünleri, ulaşılabilir fiyatları ve evrensel moda yaklaşımı Türkiye ve dış pazarlarda yoğun ilgi görmesini ve kategorisinde sektörün liderleri arasında yer almasını sağlamıştır. 

 

Kurulduğu günden bu yana hedeflerini her zaman bir üst seviyeye taşıyan Miss Diamond, yılların tecrübesi ve sadık müşteri kitlesinin talepleri doğrultusundan kendi tasarımlarını üretmeye ve müşteriyle buluşturmaya başlamıştır.

Takım Elbise modellerinden Bluz çeşitlerine, dış giyimden ev şıklığına, Abiye modellerinden spor kıyafetlerine uzanan geniş ürün yelpazesiyle Miss Diamond, sezonlardan bağımsız, hem trend hem de fonksiyonel parçalar sunarak her kadının gardrobunda yer edinmeyi hedefliyor. 

 

Kalite ve Orjinallik Garantisi  

Satılan her ürün missdiamond.com.tr’nin güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Miss Diamond butiğin özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.


En İyi Müşteri Deneyimi  

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan missdiamond.com.tr müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Whatsapp, Facebook, Instagram ve Telegram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

 

 

Unvan   : MISS DIAMOND - MISSDIAMOND.COM.TR

Adres    : ABDURRAHMAN NAFİZ GÜRMAN MAH. ŞAİR KUTSİ TECER CAD. GENÇAY SK. NO: 55/E GÜNGÖREN / İSTANBUL, TÜRKİYE

Telefon  : +90 552 850 40 00

Email     : [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR